Dokumenty do pobrania - baterie Panasonic - dystrybutor

Baterie alkaliczne Panasonic EVOiA

Drukuj
Kategoria: Baterie Panasonic

Pokonując konkurencyjne produkty w większości branżowych testów , nowe baterie EVOiA trafiły do Księgi Rekordów Guinnessa, jako najdłużej działająca bateria alkaliczna AA na świecie. Jest też pierwszą baterią, która ustanowiła rekord świata odnotowany w Księdze Rekordów Guinnessa.

Zobacz:

Panasonic EVOiA LR6 / AA
Najdłużej na świecie działająca bateria alkaliczna AA

Warszawa, 18 grudnia, 2008 r. - Firma Panasonic wprowadziła do sprzedaży najdłużej działającą baterię alkaliczną AA. Pokonując konkurencyjne produkty w większości branżowych testów , nowe baterie EVOiA trafiły do Księgi Rekordów Guinnessa, jako najdłużej działająca bateria alkaliczna AA na świecie. Jest też pierwszą baterią, która ustanowiła rekord świata odnotowany w Księdze Rekordów Guinnessa.

Aby zademonstrować długi czas działania nowych baterii, Panasonic przeprowadził próbę wspięcia się po 530 metrowej line, rozpiętej w Wielkim Kanionie Kolorado, przez 17 centymetrowego robota. Zasilany przez zaledwie dwie baterie AA robot, pokonał trasę w niespełna siedem godzin. Nowe baterie zapewniają dłuższy czas życia niż inne baterie alkaliczne, a także 7 letni czas przydatności do użycia.

EVOiA są dostępne w czterech rozmiarach: AA, AAA, C oraz D. Charakteryzują się znakomitą wydajnością w szerokiej gamie zastosowań od – urządzeń o niskim poborze prądu, takich jak piloty telewizorów - aż do urządzeń o wysokim zapotrzebowaniu na energię – na przykład aparatów cyfrowych. Podczas gdy baterie AA i AAA, które są powszechnie używane w energochłonnych urządzeniach będą produkowane z użyciem rewolucyjnej, opatentowanej technologii, rozmiary C i D będą wykorzystywać sprawdzoną technologię alkaliczną Panasonic.

Znakomita wydajność jest wynikiem rewolucyjnych cech projektu, użytych materiałów i metod produkcji. Nowa technologia cienkiej obudowy, która zwiększa objętość ogniwa i pozwala na dodanie bardziej aktywnych materiałów, a także użycie gęsto upakowanego w próżni dwutlenku manganu o wysokiej czystości i doskonale rozdrobnionego cynku, poprawiają wydajność baterii.

Zaprojektowana od nowa uszczelka jest również znacznie mocniejsza niż poprzednie wersje, wprowadzono też nową nylonową żywicę, która zapobiega pękaniu podczas długotrwałego przechowywania. Uszczelka, mimo że cieńsza, jest znacznie bardziej wytrzymała, przewyższając obecne normy zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i pojemności.

Sugerowane ceny brutto dla poszczególnych modeli:

LR6EE/2BP – 9,89
LR6EE/4BP – 18,99
LR03EE/2BP – 9,89
LR03EE/4BP – 18,99
LR20EE/2BP – 19,99
LR14EE/2BP – 13,99

Baterie Panasonic zaspokajają szeroką gamę zapotrzebowań konsumentów, w tym:
- Baterie cynkowo-węglowe – dla urządzeń o niskim zapotrzebowaniu na moc
- Baterie alkaliczne Essential Power i Alkaline Power – dla urządzeń o średnim zapotrzebowaniu na moc
- Baterie alkaliczne Xtreme Power – dla urządzeń o wysokim zapotrzebowaniu na moc
- Baterie alkaliczne EVOiA – dla szerokiej gamy urządzeń
- Akumulatory ni-mh INFINIUM i ładowarki – dla urządzeń cyfrowych i telekomunikacyjnych

Autoryzowany dystrybutorem baterii Panasonic jest firma Foto Aga. Sprzedaż hurtowa prowadzona jest przez serwis B2B: b2b.dystrybutor.biz

***

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwijaniu i produkcji elektroniki zaspokajającej szeroką gamę potrzeb konsumentów, biznesu i przemysłu. Firma z siedzibą w Osace, w zakończonym 31 marca 2008 roku finansowym, zanotowała sprzedaż netto w wysokości 9.07 trylionów jenów (90.7 miliardów dolarów).Akcje firmy notowane są na giełdach w Tokio, Osace, Nagoyi oraz w Nowym Jorku (symbol NYSE: PC). Więcej informacji o firmie i marce Panasonic znajduje się pod adresem http://panasonic.net/ lub http://panasonic.pl/

Panasonic Polska Sp. z o.o. (www.panasonic.pl) funkcjonuje jako przedstawicielstwo handlowe koncernu od maja 1993 roku. Oprócz sprzętu AV (w tym profesjonalnego) Panasonic Polska oferuje także rozwiązania dla biznesu, np. cyfrowe urządzenia biurowe, nośniki danych oraz innowacyjne urządzenia AGD. Panasonic Corporation (dawniej Matsushita) posiada oddziały w 44 krajach poza Japonią i zatrudnia na całym świecie ponad 290 tys. osób. Koncern wprowadził markę Panasonic w 1955 roku. Sprzedaż baterii w Europie koordynuje Panasonic Energy Europe współpracując z dystrybutorami w Polsce - jednym z dystrybutorów baterii Panasonic jest Foto Aga
.
Saturday the 16th. Foto Aga 2013